C Stół do masażu przenośny składany BASIC 3 PLUS Rozwiń

C Stół do masażu przenośny składany BASIC 3 PLUS

3800-3101

Nowy

1 249,00 zł

brutto

1 249,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Stół BASIC 3 PLUS jest stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędzwiowo-krzyżowe oraz 10-cio stopniowy przedni panel pozycjonujący. Zastosowanie obu paneli pozycjonujacych pozwala na wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Pomaga w rehabilitacji dzięki możliwości regulacji płaszczyzny względem skrzywień kregosłupa pacjenta. Przeznaczenie tegp stołu to masaż klasyczny, sportowy, refleksologiia oraz wszelakie techniki  manualne jak i wszelkiego typu zabiegi kosmetyczne. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą  stabilnością poprzeczną. Wycięte panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiają  ułożenie nóg masażysty pod stołem gdy siedzi on na taborecie i wykonuje zabiegi  refleksologii.

Elementy składowe

Składany stół rehabilitacyjny BASIC 3 PLUSdziesięcio stopniowy panel lędzwiowo - krzyżowy,dziesięcio stopniowy panel pozycjonujący,zagłówek z regulacją kąta nachylenia,dodatkowa regulacja zagłówka,podłokietnik przedni w formie mufy,obustronne mocowanie na zagłówek i wieszak na podkłady.

DODATKOWO:TORBA TRANSPORTOWA,WAŁEK REHABILITACYJNY,PODŁOKIETNIKI BOCZNE,

Parametry techniczne

WYSOKOŚĆ: od 60 do 80 cmSZEROKOŚĆ: 67 cm (92 cm z podłokietnikami)DŁUGOŚĆ: 183 cm, 211 cm z podgłówkiemWAGA: 20,3 (bez wyposażenia)OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE: 350kgOBCIĄŻENIE STATYCZNE: 1000kgWYPEŁNIENIE: Pianka HD T30TOBICIE: Skóra Ekologiczna, atest FIRA i ECOTEX

Reviews

Twoja opinia!

C Stół do masażu przenośny składany BASIC 3 PLUS

C Stół do masażu przenośny składany BASIC 3 PLUS