C Stół do masażu przenośny składany BASIC 1 PLUS Rozwiń

C Stół do masażu przenośny składany BASIC 1 PLUS

3800-3105

Nowy

736,68 zł

brutto

736,68 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Stół BASIC 1 PLUS jest stołem prostym bez łamań, przeznaczonym do masażu klasycznego,  sportowego, oraz wszelakich technik manualnych. Charakteryzuje się  zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Wycięte  panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiają ułożenie nóg masażysty pod  stołem gdy siedzi on na taborecie i wykonuje zabiegi refleksologii.

Doskonałe walory użytkowe stołu wynikają z zastosowania najnowszych cyfrowych technologii  obróbki drewna. Umożliwia to uzyskanie niepowtarzalnych i jedynych w  swoim rodzaju detali wykończeniowych. Każda z części składowych stołu  wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku,  estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia  produkcji pozwala nam na wykonanie produktu spełniającego najbardziej  rygorystyczne normy, stabilnego, wytrzymałego i w swojej kategorii  cenowej bezkonkurencyjnego, dorównującemu jakością stołom droższym o  100%.

Elementy składowe

Składany stół rehabilitacyjny BASIC 1 PLUSzagłówek z regulacją kąta nachylenia,podłokietnik przedni w formie mufy,obustronne mocowanie na zagłówek i wieszak na podkłady,mocowania na podłokietniki boczne.

DODATKOWO:      

TORBA TRANSPORTOWA,WAŁEK REHABILITACYJNY,PODŁOKIETNIKI BOCZNE,

Parametry techniczne

WYSOKOŚĆ: od 60 do 80 cmSZEROKOŚĆ: 67 cm (92 cm z podłokietnikami)DŁUGOŚĆ: 183 cm, 211 cm z podgłówkiemWAGA: 14,3 (bez wyposażenia)OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE: 350kgOBCIĄŻENIE STATYCZNE: 1000kgWYPEŁNIENIE: Pianka HD T30TOBICIE: Skóra Ekologiczna

 

Reviews

Twoja opinia!

C Stół do masażu przenośny składany BASIC 1 PLUS

C Stół do masażu przenośny składany BASIC 1 PLUS