Wyprzedaż! LoLi Thermo Color lakier termiczny 6 ml Rozwiń

LoLi Thermo Color lakier termiczny 6 ml

6705-1430

Nowy

LoLi Thermo Color lakier termiczny 6 ml

Więcej szczegółów

9,90 zł

brutto

9,90 zł za szt.

Więcej informacji

LoLi! Thermo Color – lakier termiczny

Lubisz szokować? Zwracasz na siebie uwagę najnowszymi dodatkami? Wyznaczasz trendy? Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy Lakier hybrydowy LoLi! Thermo Colour. To niezwykły lakier hybrydowy, zmieniający kolor pod wpływem temperatury! Efekt jest oszałamiający! Dwa modne, pasujące do siebie kolory na jednym paznokciu. Wypróbuj już dziś!

Lakier termiczny LoLi! Thermo Colour – jak to działa?

Lakier termiczny LoLi! Thermo Colour to lakier dwukolorowy! W zależności od temperatury zmienia swój kolor. Poniżej 30 stopni Celsjusza – na paznokciu widoczna jest ciemniejsza opcja, powyżej 30 stopnia Celsjusza– jaśniejsza. Dzięki temu, wystające końcówki pomalowanych paznokci będą ciemniejsze, od odcinka przylegającego bezpośrednio do ciała. Uzyskaj efekt oryginalnego cieniowania z lakierem hybrydowym LoLi! Thermo Colour!

Hybrydy LoLi! przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które cenią sobie piękne, zadbane paznokcie, a przy tym oszczędność czasu i efekt trwałego manicure. Lakiery hybrydowe LoLi! aplikuje się, tak samo, jak klasyczne lakiery do paznokci. Jedyna różnica to kilkuminutowe utwardzanie paznokci za pomocą lampy UV / LED.

LoLi! – innowacyjna formuła lakierożelu

Lakier hybrydowy LoLi! to innowacyjna formuła hybrydy, zapewniająca wyjątkową trwałość Twojego manicure. Poprawnie zaaplikowane, lakierożele LoLi! utrzymują się nawet do 3 tygodni. Nie musisz dłużej obawiać się o zarysowania i obdrapania. Hybrydy LoLi! są odporne na działania czynników zewnętrznych, po to byś bez obaw mogła cieszyć się wysokim połyskiem i pięknym kolorem Twoich paznokci, na dłużej!

Wysoki połysk przez 3 tygodnie!

Aby lakierożel LoLi! utrzymał się na Twoich paznokciach przez 3 tygodnie, niezbędna jest precyzja i prawidłowa aplikacja. Lakier i utwardzanie w lampie LED UV to nie wszystko. Musisz pamiętać o dokładnym odtłuszczeniu płytki paznokci za pomocą Cleanera LoLi!, a także niezbędnej warstwie bazy LoLi! Twin Coat Base&Top 2w1. Przy aplikacji hybrydożeli niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i precyzję. Pamiętaj jednak, że efekt, który uzyskasz będzie zniewalający i wart poświęconej uwagi!

PO KUPNIE PROSIMY O PODANIE WYBRANEGO KOLORU

Reviews

Twoja opinia!

Formy szablony do przedłużania paznokci 500szt standardowe GOLD