Lampa UV 36W LCD z sensorem 600 Rozwiń

Lampa UV 36W LCD z sensorem 600

3001-0309

Nowy

Cyfrowa Lampa UV,wyposażona w elektroniczny czujnik dłoni,i wentylator do suszenia paznokci: Lampa UV - markowy produkt, posiadający wszelkie certyfikaty: - Wyposażona jest w cyfrowy czasomierz - możliwość ustawienia od 5 s. do 600 s. (co 5

Więcej szczegółów

109,99 zł

brutto

109,99 zł za szt.

Więcej informacji

Cyfrowa Lampa UV,wyposażona w elektroniczny czujnik dłoni,i wentylator do suszenia paznokci: Lampa UV - markowy produkt, posiadający wszelkie certyfikaty: - Wyposażona jest w cyfrowy czasomierz - możliwość ustawienia od 5 s. do 600 s. (co 5 sek.); - W skład wchodzą 4 świetlówki (najwyższej jakości) po 9Watt;- Posiada wbudowany wenylator, dzięki czemu żele doskonale się utwardzają i szybko wysychają;- Posiada wbudowany sensor ruchu, dzięki czemu automatycznie włącza się po włożeniu ręki lub nogi; - Ruchoma osłona chroni oczy przed promieniami UV; - Sterowanie odbywa się w pełni elektronicznie - za pomocą przyjaznych i wygodnych przycisków; - Posiada 3 tryby pracy:

1) Jako lampa UV, 2)Jako lampa UV z suszarką, 3) Jako sama suszarka; - Poprzez specjalne wykonanie (lustrzane wnętrze ) lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie żeli; - Umożliwia wygodne utwardzanie paznokci rąk i stóp; - Zakończoną pracę sygnalizuje dźwiękiem; - Kolor: Biały z kolorową osłonką; - Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany; - Jest to produkt najwyższej jakości.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Karta gwarancyjna na urządzenia kosmetyczne.

Pliki do pobrania (78.5k)

Reviews

Twoja opinia!

Paski do depilacji CLASSIC cięte II 25 szt.

Cute stripes 100pcs. - Vliesstreifen 100 Stueck