Lampa UV 36W LCD z sensorem 600 Rozwiń

Lampa UV 36W LCD z sensorem 600

3001-0309

Nowy

Cyfrowa Lampa UV,wyposażona w elektroniczny czujnik dłoni,i wentylator do suszenia paznokci: Lampa UV - markowy produkt, posiadający wszelkie certyfikaty: - Wyposażona jest w cyfrowy czasomierz - możliwość ustawienia od 5 s. do 600 s. (co 5

Więcej szczegółów

109,99 zł

brutto

109,99 zł za szt.

Więcej informacji

Cyfrowa Lampa UV,wyposażona w elektroniczny czujnik dłoni,i wentylator do suszenia paznokci: Lampa UV - markowy produkt, posiadający wszelkie certyfikaty: - Wyposażona jest w cyfrowy czasomierz - możliwość ustawienia od 5 s. do 600 s. (co 5 sek.); - W skład wchodzą 4 świetlówki (najwyższej jakości) po 9Watt;- Posiada wbudowany wenylator, dzięki czemu żele doskonale się utwardzają i szybko wysychają;- Posiada wbudowany sensor ruchu, dzięki czemu automatycznie włącza się po włożeniu ręki lub nogi; - Ruchoma osłona chroni oczy przed promieniami UV; - Sterowanie odbywa się w pełni elektronicznie - za pomocą przyjaznych i wygodnych przycisków; - Posiada 3 tryby pracy:

1) Jako lampa UV, 2)Jako lampa UV z suszarką, 3) Jako sama suszarka; - Poprzez specjalne wykonanie (lustrzane wnętrze ) lampa ta zapewnia szybkie wysychanie jak i doskonałe utwardzanie żeli; - Umożliwia wygodne utwardzanie paznokci rąk i stóp; - Zakończoną pracę sygnalizuje dźwiękiem; - Kolor: Biały z kolorową osłonką; - Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany; - Jest to produkt najwyższej jakości.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Karta gwarancyjna na urządzenia kosmetyczne.

Pliki do pobrania (78.5k)

Reviews

Twoja opinia!

Żel kolorowy pastel 5ml - Grey 5ml