ZESTAW HYBRYDOWY BUDUJĄCY ŻEL+ PĘDZEL+ SZABLONY Z5 Rozwiń

ZESTAW ŻELOWY BUDUJĄCY ŻEL+ PĘDZEL+ SZABLONY Z5

7300-0012

Nowy

10,90 zł

brutto

10,90 zł za szt.

Więcej informacji

Zestaw zawiera:1.Profesjonalny żel budujący UV Clear 5 ml 2.Pędzelek do nakładania żelu x1 3.Szablony do przedłużania paznokci -50 sztuk

Żel profesjonalny budujący UV przezroczysty (clear)-jednofazowy.

To żel bezbarwny, idealny do budowania paznokcia na tipsie jak i na szablonie. Bez problemów można wtapiać elementy i łączyć z innymi żelami czy akrylami.

Gęsta konsystencja sprawia, że jest to żel, który idealnie sprawdzi się w stylizacji paznokci zarówno na formie, jak i na tipsie.

Cechy produkt

-bezkwasowy - bezbarwny - samopoziomujący - jednofazowy

SPOSÓB UŻYCIA: rozprowadzić żel na płytce paznokcia i utwardzić w lampie UV o mocy 36 Watt przez 2 min ,lub lampą Dual Led o mocy 48 Watt . Wierzchnia warstwa po przetarciu nie wymaga dodatkowego nabłyszczania.

Szablon do przedłużania paznokci wąski

Złoty

50 sztuk

do stylizacji paznokci

dokładnie przylega

precyzyjny

Szablon do przedłużania paznokci daje możliwość przyjemnej i niezawodnej pracy podczas przedłużania paznokci żelem bądź akrylem. Dokładnie przylega do skóry, dzięki czemu nie musisz się martwić, że szablon się odklei. Dodatkowo posiada precyzyjną podziałkę długości, a dzięki podkładce w postaci perforowanej dziurki nadaje optymalną sztywność.

Sposób użycia: Przedłużając paznokieć należy wsunąć formę pod naturalną płytkę, formę zgiąć wzdłuż osi i skleić pod palcem. Następnie nałożyć akryl lub żel na taką długość, jaką zamierzamy uzyskać. Kształt szablonu umożliwia idealne przyleganie do paznokcia.

Pędzle do akrylu, żelu oraz zdobień zostały stworzone, aby ułatwić pracę. Zapewniają efektywność, pozwalają na pełniejsze wykorzystanie materiału na którym pracujemy. Każda technika przedłużania, czy zdobienia paznokci wymaga zastosowania pędzli z odpowiedniego rodzaju włosia, o właściwej długości, uformowanego w określony kształt.

Reviews

Twoja opinia!

Szczoteczka do manicure i pyłu z rączką