ZESTAW HYBRYDOWY BUDUJĄCY ŻEL+ PĘDZEL+SZABLONY Z30 Rozwiń

ZESTAW ŻELOWY BUDUJĄCY ŻEL+ PĘDZEL+ SZABLONY Z30

7300-0014

Nowy

ZESTAW ŻELOWY BUDUJĄCY ŻEL+ PĘDZEL+ SZABLONY Z30

Więcej szczegółów

19,99 zł

brutto

19,99 zł za szt.

Więcej informacji

ZESTAW ŻELOWY BUDUJĄCY ŻEL+ PĘDZEL+ SZABLONY Z30

Zestaw zawiera:1.Profesjonalny żel budujący UV Clear 30 ml 2.Pędzelek do nakładania żelu x1 3.Szablony do przedłużania paznokci -50 sztuk

Opis zestawu:

Żel profesjonalny budujący UV przezroczysty (clear)-jednofazowy.

To żel bezbarwny, idealny do budowania paznokcia na tipsie jak i na szablonie. Bez problemów można wtapiać elementy i łączyć z innymi żelami czy akrylami. Gęsta konsystencja sprawia, że jest to żel, który idealnie sprawdzi się w stylizacji paznokci zarówno na formie, jak i na tipsie.

Cechy produkt

-bezkwasowy

- bezbarwny

- samopoziomujący

- jednofazowy

Szablon do przedłużania paznokci wąski Złoty 50 sztuk

Sposób użycia:

Rozprowadzić żel na płytce paznokcia i utwardzić w lampie UV o mocy 36 Watt przez 2 min ,lub lampą Dual Led o mocy 48 Watt . Wierzchnia warstwa po przetarciu nie wymaga dodatkowego nabłyszczania.

Szablon do przedłużania paznokci daje możliwość przyjemnej i niezawodnej pracy podczas przedłużania paznokci żelem bądź akrylem. Dokładnie przylega do skóry, dzięki czemu nie musisz się martwić, że szablon się odklei. Dodatkowo posiada precyzyjną podziałkę długości, a dzięki podkładce w postaci perforowanej dziurki nadaje optymalną sztywność.

Sposób użycia:

Przedłużając paznokieć należy wsunąć formę pod naturalną płytkę, formę zgiąć wzdłuż osi i skleić pod palcem. Następnie nałożyć akryl lub żel na taką długość, jaką zamierzamy uzyskać. Kształt szablonu umożliwia idealne przyleganie do paznokcia.

Pędzelek do nakładania żelu x1

Pędzle do akrylu, żelu oraz zdobień zostały stworzone, aby ułatwić pracę. Zapewniają efektywność, pozwalają na pełniejsze wykorzystanie materiału na którym pracujemy. Każda technika przedłużania, czy zdobienia paznokci wymaga zastosowania pędzli z odpowiedniego rodzaju włosia, o właściwej długości, uformowanego w określony kształt.

Reviews

Twoja opinia!

Cyrkonie typu Swarovski 1440 szt. OPALIZUJĄCE SS3 AB