Refectocil Sensitive Gel Aktywator 60ml Rozwiń

Refectocil Sensitive Gel Aktywator 60ml

6400-05020

Nowy

44,90 zł

brutto

44,90 zł za szt.

Więcej informacji

RefectoCil Sensitive profesjonalna henna do brwi i rzęs, łatwa w użyciu, higieniczna. Henna RefectoCil nie pozostawia brzydkich śladów na skórze, nie podrażnia skóry, idealna dla wszystkich karnacji i kolorów włosów. Farbując włoski farbą RefectoCil otrzymujemy oryginalny, utrzymujący się przez wiele tygodni kolor. Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem. Zawiera wyciąg z krwawnika, ekstrakt z kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty, krokosza, hortensji, chińskiego Galle, dziurawca, ekstraktu z orzecha włoskiego, jałowca, pokrzywy, borówki, ekstraktu z czerwonego wina, nie zawierają PPD. Sensitive Jest bardzo delikatna, polecana dla alergików oraz osób o wrażliwej skórze. Czas zabiegu wynosi jedynie 3 minuty. W opakowaniu dołączona szpatułka do aplikacji.

2-stopniowa aplikacja:1. Nałożyć papierowe płatki pod oczy z kremem ochronnym.2. Za pomocą patyczka nałożyć farbę, pozostawić na 2 minuty3. Usunąć farbę suchym patyczkiem kosmetycznym4. Nałożyć aktywator w żelu pozostawić na 1 minutę5. Zmyć farbę wilgotnym wacikiem

UWAGA! Farba Senstive może być używana tylko z aktywatorem Sensitive Gel oraz Sensitive Tint Remover, nie należy mieszać produktu Refectocil Sensitive z innymi tego typu.

Reviews

Twoja opinia!

Blok polerski bialy jakosc I 120/120

Blok polerski biały