VERONA Henna PROSERIES  czarna Black Rozwiń

VERONA Henna PROSERIES czarna Black

6400-0152

Nowy

5,38 zł

brutto

5,38 zł za szt.

Więcej informacji

Podkreślone brwi i rzęsy –  koloryzacja preparatem HENNA PROseries Cream, to nowa propozycja Verony do samodzielnego stosowania.

Ciemna oprawa oczu to klasyka pięknego wyglądu. Chcąc podkreślić spojrzenie na dłuższy czas warto wykonać samodzielną koloryzację brwi i rzęs henną. HENNA PROseries Cream firmy Verona Products Professional to kosmetyk który sprawi, że domowa koloryzacja brwi i rzęs stanie się prosta, szybka i wygodna. Henna posiada kremową konsystencję i specjalny aplikator, które przyspieszają i ułatwiają proces nakładania produktu. Wydajne opakowanie wystarcza na ok. 10 aplikacji. Producent proponuje do wyboru dwa, klasyczne kolory: czarny i brązowy.

HENNA PROseries Cream pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczany na codzienny makijaż, jest też wygodnym rozwiązaniem w czasie wakacji, gdyż dzięki wodoodpornym właściwościom, taki makijaż idealnie sprawdza się na basenie, podczas kąpieli w jeziorze czy w morzu. Do wyboru są dwa kolory: czarny ? polecany przede wszystkim brunetkom oraz brązowy, który lepiej podkreśli urodę blondynek. Do HENNY PROseries Cream dołączono specjalny aplikator, który umożliwia niezwykle precyzyjne nałożenie barwnika i usprawnia koloryzację. Jedno opakowanie (poj. 15 ml) wystarcza na co najmniej 10 aplikacji.

Reviews

Twoja opinia!

Cążki do wycinania skórek ze stali nierdzewnej

Cążki do skórek stal nierdzewna