FREZARKA PROMED Feeling Rozwiń

FREZARKA PROMED Feeling

3006-1140

Nowy

249,00 zł

brutto

249,00 zł za szt.

Więcej informacji

FREZARKA Promed FeelingMade in Germany. Frezarka najlepszej firmy na rynku światowym - PROMED.TYLKO dla profesjonalistów!

Model feeling jest z najsilniejszym Mikro motorem w rączce w swojej klasie.Lekka konstrukcja, poprzez zastosowanie wysokiej jakości metalu chromowanego, pozwala na idealnie lekką prace.

Dbanie o stopy i dłonie nigdy nie było łatwiejsze!Profiluj i skracaj paznokcie bez najmniejszych wibracji. Zapewnij perfekcyjną gładkość i piękno paznokci! Usuń zrogowaciały naskórek. Przygotuj naturalne paznokcie by idealnie pasowały do tipsów.Frezarka Promed wykonana jest z unikalną precyzją. Zawiera w zestawie 5 frezów. Z prędkością obrotową wnoszącą 11 000 /min jest to najlepszy model w swojej klasie.Dodatkowo mamy możliwość wyboru kierunku obrotów - prawo/lewo.

Z taką frezarką, która zawiera 5 frezów, mogą państwo zacząć profesjonalnie pracować,dzięki temu urządzeniu uzyskają państwo piękne paznokcie dłoni i stóp.Idealna dla mobilnych - podróżujących kosmetyczek.

Dane techniczne:- Mikro-Motor w rączce- przełącznik regulacji - regulacja mocy 2 stopniowa 7000 / 11 000 obrotów/min,5 wymiennych końcówek frezów,Łatwa zmiana - wymiana frezów,Dodatkowo akumulator zasilacz,Prąd: 230V / 220 V

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Karta gwarancyjna na urządzenia kosmetyczne.

Pliki do pobrania (78.5k)

Reviews

Twoja opinia!

Zestaw frezów diamentowych 30 szt.