Zestaw do depilacji LALILL 1 - Podgrzewacz, woski w rolce Rozwiń

Zestaw do depilacji LALILL 3 - Podgrzewacz, wosk w puszce

6101-0003

Nowy

Wszystko czego potrzebujesz aby wykonać profesjonalny zabieg w domu.

Więcej szczegółów

85,99 zł

brutto

Więcej informacji

Zestaw do depilacji LALILL 3

Chcesz mieć gładkie ciało aż do 6 tygodni a przy tym nie chcesz poświęcać czasu na codzienną depilacje? Oczekujesz po zabiegu doskonałych rezultatów?
Ten zestaw jest dla Ciebie idealny!
W skład zestawu wchodzi wszystko co niezbędne aby profesjonalnie wykonać zabieg depilacji w zaciszu własnego domu.

w skład zestawu wchodzi:

  • Podgrzewacz do wosku
  • Wosk do depilacji 400 ml miodowy w puszce
  • Szpatułki do depilacji

Podgrzewacz do wosku - to urządzenie bezpieczne i proste w obsudzę. Moc 100W sprawia, że wystarczy tylko kilka chwil aby podgrzewany wosk był gotowy do użycia.

    Parametry techniczne:
  • 220/240V - 50Hz-60Hz - 100W

Wosk miodowy w puszce - na bazie wosku pszczelego. Skuteczny w usuwaniu każdego rodzaju owłosienia! Dzięki dodatkom żywic drzew iglastych posiada właściwości zmiękczające i przeciwzapalne. Posiada przyjemną miodową konsystencję oraz subtelny miodowy zapach. Szpatułki dołączone do zestawu ułatwiają jego równomierne rozprowadzanie, a także sprawdzają się przy depilacji nawet dużych partii ciała. Świetny do twardych i mocnych włosów.

Szpatułki drewniane - doskonałe do nałożenia i rozprowadzenia wosku.

Oliwka po depilacji LALILL - Doskonały efekt aksamitnie gładkiej skóry. Oliwka łagodząca została stworzona specjalnie po to, aby pielęgnować skórę całego ciała, szczególnie po zabiegu depilacji. Oliwka nie tylko usuwa pozostałości wosku, ale dzięki zawartości ekstraktu z kokosa działa także nawilżająco i kojąco na powstałe w czasie zabiegu podrażnienia skóry. Po zastosowaniu oliwki skóra pozostaje jedwabiście gładka, elastyczna i miła w dotyku.

UWAGA ! Potencjometr na maksymalną temperaturę może być nastawiony tylko maksymalnie do 5 minut (w celu rozgrzania wosku), po 5 minutach należy ustawić temperaturę na MEDIUM lub niższą w celu utrzymania temperatury wosku. Maksymalny czas pracy podgrzewacza podłączonego do zasilania to 25minut. Niestosowanie się do tej uwagi grozi uszkodzeniem urządzenia !

Reviews

Twoja opinia!

Wosk do depilacji 400ml puszka AZULEN