KARAJA Eye&Brow Basic Rozwiń

KARAJA Eye&Brow Basic

6040-0001

Nowy

98,60 zł

brutto

98,60 zł za szt.

Więcej informacji

Eye&Brow Basic

Cienie do brwi i oczu

Eye&Brow Basic jest esencjalnym zestawem podróżnym w celu kreowania nieskazitelnych brwi i spojrzenia rzeźbionego naturalnie z ponadczasową elegancją. Można je używać na mokro dla uzyskania koloru bardziej intensywnego i długotrwałego lub na sucho dla efektu bardziej delikatnego.

DLA PODKREŚLENIA BRWIUżywać ciemniejszych kolorów dla nakreślenia konturów brwi i stworzenia efektu wypełniającego za pomocą pędzelka narożnego, który umożliwia nakładanie czyste i dokładne. Nakładać kolory jasne, rozświetlające bezpośrednio pod łukiem brwiowym dla rozszerzenia i podkreślenia spojrzenia.Wysokiej jakości pęseta do brwi wychwytuje nawet najmniejsze włoski i gwarantuje nadzwyczaj doskonały efekt.

DLA PODNIESIENIA WARTOŚCI OCZUTa esencjalna kolekcja naturalnych kolorów jest grą cieni i światła, która umożliwia tworzenie "NUDE LOOK", spojrzenia magnetycznego i naturalnego, o zasięgu ponadczasowym. Barwy ciemne kształtują oczy, czyniąc je głębokimi, te jasne natomiast podkreślają je, powiększając i sublimując ich świetlistość.Nakładajcie kolor najciemniejszy wzdłuż górnej linii rzęs, cieniując na zewnątrz w celu uzyskania efektu intensywności.Nałóżcie najjaśniejszy odcień przy wewnętrznym kąciku górnej powieki dla uzyskania efektu rozświetlenia.

Reviews

Twoja opinia!

KARAJA Eye&Brow Basic

KARAJA Eye&Brow Basic