Tipsy Quick French Wrap kolorowe 128 szt. Rozwiń

Tipsy Quick French Wrap kolorowe 128 szt.

2017-1006

Nowy

9,90 zł

brutto

9,90 zł za szt.

Więcej informacji

TIPSY 128 FRENCH

Końcówki French - WRAP System - Końcówki French wąskie 128 sztuk. Absolutna nowość w stylizacji paznokci. Zestaw końcówek - 16 rozmiarów, po 8 sztuk z każdego rozmiaru. Razem 128 sztuk w boxie.

Końcówki mogą być stosowane zarówno pod akryle jak i żele UV.

Sposób aplikacji:

1) przygotować naturalny paznokieć jak do przyklejenia tipsa, następnie posmarować cieniutko klejem zarówno wewnętrzną stronę białej końcówki WRAP jak i brzeg paznokcia. Nakleić końcówkę i dobrze docisnąć z boków. Po wyschnięciu usunąć wystający języczek razem z bezbarwną ochroną końcówki. Zmatowić lekko końcówkę i pokryć paznokieć żelem lub akrylem bezbarwnym. Ewentualnie można użyć również lakieru bezbarwnego (Top).

2) Końcówki można również naklejać na uprzednio przygotowane paznokcie wystylizowane w całości żelami lub akrylami maskującymi. Ale powierzchnia żelu lub akrylu musi być sucha, zmatowiona i gładka tak aby końcówka idealnie się przykleiła. Wówczas po wyschnięciu kleju i usunięciu ochrony - wystarczy tylko lekko zmatowić końcówkę i pokryć cały paznokieć żelem typu gloss lub innym nabłyszczającym.

Końcówki idealnie nadają się do stylizacji żelami typu Soak-Off, Easy-Off i innymi silikonowymi. Przeznaczone głównie do stylizacji French naturalnych długich paznokci. Są mocno wygięte (mocny tunel), ale na tyle elastyczne, że dogną się do każdej krzywizny paznokcia.

Przy delikatnym usunięciu (bez obcinania języczków) plastikowe ochronki można użyć jeszcze dodatkowo jako tipsy clear (krótkie - już posiadające idealną długość) do przedłużenia paznokci. Wystarczy je nakleić na naturalne paznokcie, odciąć języczek i zmatowić. Dalej postępujemy jak zwykle.

Reviews

Twoja opinia!

Nakładki na frezy 120 pedi i mani 10szt.