Zestaw do usuwania rzęs przedłużonych Rozwiń

Zestaw do usuwania rzęs przedłużonych

7000-3531

Nowy

54,89 zł

brutto

54,89 zł za szt.

Więcej informacji

W skład zestawu wchodzą:

 

1. Zmywacz kleju w kremie 10g. - 1szt.

Remover Cream - profesjonalny produkt do usuwania kleju z rzęs, nieprawidłowo nałożonych rzęs lub usuwania pozostałości kleju ze skóry oraz narzędzi. Specjalnie opracowana formuła nie niszczy rzęs naturalnych i jest zgodna ze standardami medycznymi. Remover Krem przeznaczony w szczególności dla osób o wrażliwych oczach oraz alergików. Dzięki ulepszonej formule jest łatwiejszy w użyciu i skuteczniejszy. UWAGI: Podczas pracy z removerem oczy muszą być koniecznie zamknięte! Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać z dala od dzieci.

2. Szczoteczki do rzęs i brwi - 10szt.

Profesjonalne szczoteczki do rzęsek już przedłużonych. Produkt przeznaczony dla salonów w formie gratisu dla klientki. Jego specjalnie opracowana formuła nie niszczy rzęs naturalnych. Jest zgodny ze standardami medycznymi oraz normami UE.

3. Płatki pod oczy ASSYMETRIC - 5szt.

Płatki żelowe to niezwykle przydatny produkt przy przedłużaniu i stylizacji rzęs. Są specjalnie wyprofilowane do kształtu twarzy, nie pozostawiają tłustego osadu. Beztłuszczowe, doskonale pielęgnują wrażliwą skórę wokół oczu. Płatki są pakowane oddzielnie po dwie sztuki. Płatki Black Lashes to całkowicie bezpieczny produkt najwyższej jakości.

4. Aplikatory 2mm - 1szt.

Aplikatory bezwłókienkowe to profesjonalny produkt stosowany do oczyszczania rzęs, usuwania nadmiaru kleju jak również precyzyjnego usuwania makijażu i tuszu. Aplikatory zakończone są nakładką ze specjalnego materiału, który utrzymuje płyny, nie wchłaniając ich, co przyczynia się do mniejszego zużycia preparatów. Aplikatory bezwłókienkowe pozwolą na oszczędność czasu i kosztów. Są wygodne w użyciu oraz przyjemne w dotyku. Specjalna struktura materiału nie pozostawia włókienek. Praca z aplikatorami jest przyjemna i wygodna. Aplikatory pozwolą na precyzyjne oczyszczenie rzęs, a w rezultacie ich dokładniejsze i trwalsze przyklejenie. W opakowaniu znajduje się 100 szt. aplikatorów.

Reviews

Twoja opinia!

Black Lashes Rzęsy 0.25 gram B 0,15 mm x 10 mm