Black Lashes Rzęsy 0.25 gram B 0,15mm x 10mm Rozwiń

Black Lashes Rzęsy 0.25 gram B 0,15mm x 10mm

7000-2869-2

Nowy

29,00 zł

brutto

29,00 zł za szt.

Więcej informacji

BlackLashes to produkty najwyższej jakości. Sprawdzone i przetestowane przez naszych doświadczonych specjalistów w zakresie przedłużania i stylizacji rzęs.

Oferujemy pełny wybór długości, grubości oraz profilu rzęsy. Zapewni to Tobie możliwość profesjonalnego i indywidualnego podejścia do Klientki. Rzęsy dopasujesz do każdego rodzaju rzęs, dzięki czemu zawsze uzyskasz wymarzony efekt.

Rzęsy Black Lashes są ręcznie wycinane. Każda rzęsa podlega indywidualnej selekcji oraz wnikliwej kontroli jakości. Rzęsy BlackLashes są wszystkie idealnie wyprofilowane, posiadają doskonały kształt i podkręcenie.

Rzęsy BlackLashes wykonane są z włókna syntetycznego z domieszką jedwabiu. To zapewnia idealną gładkość, nawet pod mikroskopem. Dzięki swojej elastyczności rzęsy odporne są na wszelkiego rodzaju odgięcia. Nie zmieniają kształtu. Charakteryzuje je wysoki połysk. Dodatkową zaletą rzęs BlackLashes jest lekkość rzęs, co sprawia, że Klientka prawie nie odczuje różnicy. Dzięki temu będzie się czuć swobodnie i naturalnie, co oznacza 100 zadowolenie z wykonanego zabiegu.

Reviews

Twoja opinia!

RZĘSY 0.25 GRAM C 0,20mm x 9mm