Zestaw EXPRESS M Rozwiń

Zestaw EXPRESS M

7000-3146

Nowy

699,00 zł

brutto

699,00 zł za szt.

Więcej informacji

1. Rzęsy EXPRESS:

 - rzęsy Mink "C" 25x10 mm

 - rzęsy Mink "C" 25x12 mm

- rzęsy Mink "C" 25x13 mm

 

- rzęsy Mink "J" 25x9 mm

 - rzęsy Mink "J" 25x11 mm

 - rzęsy Mink "J" 25x13 mm

 

- rzęsy MIX „J” 0,20x8-16 mm

 - 1szt. - rzęsy Express Color “C” 0,20x11 mm

2. Kuferek Kosmetyczny "motylek" - 1szt.

Wymiary: 14,5cm x 25cm x 12,5cm (szerokość x długość x wysokość)

3. Klej Advance 10ml - 1szt.

Klej ADVANCED to klej dla średniozaawansowanych stylistek. Jest bardzo trwały i mocny a przy tym łatwy do rozprowadzenia. Produkt polecany dla osób zajmujących się profesjonalnie zakładaniem rzęs.

Właściwości:

kolor: czarny intensywny

pojemność: 10 ml

wiązanie: 5 - 7 sek

trwałość: ok. 4 tygodnie

zapach: delikatny

konsystencja: płynna

4. Remover krem 10 gr - 1szt.

Profesjonalny produkt do usuwania kleju z rzęs, nieprawidłowo nałożonych rzęs lub usuwania pozostałości kleju ze skóry oraz narzędzi. Specjalnie opracowana formuła nie niszczy rzęs naturalnych i jest zgodna ze standardami medycznymi. Remover Krem przeznaczony w szczególności dla osób o wrażliwych oczach oraz alergików. Dzięki ulepszonej formule jest łatwiejszy w użyciu i skuteczniejszy.

5. Pęseta Vetus Exclusive ESD-15 - 1szt.

Produkt profesjonalny firmy VETUS. Polecany dla osób specjalizujących się w profesjonalnym przedłużaniu rzęs. Specjalnie wyprofilowana pęseta jest stworzona dla komfortu każdej dłoni gdyż pozwala na utrzymanie rzęs bez ucisku palców. Ta profesjonalnie wykonana pęseta pozwala na swobodne manewrowanie rzęsą. Praca pęsetą jest komfortowa i wygodna,dzięki czemu każdy doceni przyjemność wykonywanej pracy.

6. Szczoteczki do rzęs - 1op. 10szt.

Profesjonalne szczoteczki do rzęsek już przedłużonych. Produkt przeznaczony dla salonów w formie gratisu dla klientki. Jego specjalnie opracowana formuła nie niszczy rzęs naturalnych. Jest zgodny ze standardami medycznymi oraz normami UE.

7. Pierścień do kleju - 1szt.

Pierścionek służy jako podstawka do kleju i znacznie ułatwia aplikacje rzęs. Pierścień zakładamy na dowolnej grubości palec, a następnie wprowadzamy do niego niewielką,potrzebną do aplikacji ilość kleju. Rozmiar pierścienia jest uniwersalny. W zestawie 1szt. wymiennego kieliszka. Pierścień posiada wymienne kieliszki które można u nas zakupić w liczbie 10szt.

8. Płatki pod oczy BANAN - 1 op. 5szt.

Płatki żelowe to niezwykle przydatny produkt przy przedłużaniu i stylizacji rzęs. Są specjalnie wyprofilowane do kształtu twarzy, nie pozostawiają tłustego osadu. Beztłuszczowe, doskonale pielęgnują wrażliwą skórę wokół oczu. Płatki są pakowane oddzielnie po dwie sztuki. Płatki Black Lashes to całkowicie bezpieczny produkt najwyższej jakości.

9. Taśma medyczna - 1szt.

Szerokość 1,3mm. Taśma hipoalergiczną do zastosowania podczas zabiegu aplikacji rzęs. Taśma medyczna to doskonałe rozwiązanie dla osób mających skłonności do uczuleń podczas aplikacji płatków żelowych (w warstwie żelowej uwalniane są substancje pielęgnujące). Stosowana do podklejania dolnej powieki w celu odseparowania górnych rzęs od dolnych. Idealna również do podklejania opadających fałd skórnych w celu uniknięcia kontaktu rzęs ze skórą. Służy również do klejenia pasków na powieki, które drgają lub kiedy się obawiamy, że Klientka może otwierać oczy podczas zabiegu. Szczególnie polecana przy zabiegach na oczach głęboko osadzonych.

10. Nożyczki mini - 1szt.

Profesjonalne nożyczki stworzone specjalnie dla osób przedłużających rzęsy. Ich lekkość i wyprofilowanie sprawia, iż bez większego problemu i z wielką precyzją możemy wyciąć taśmę oraz wyprofilować płatki pod oczy.

11. Pompka średnia - 1szt.

Dmuchawka do zastosowań medycznych wykonana została z nieuczulającego PCV. Nie zawiera lateksu. Jest miękka, elastyczna i nie męczy dłoni. Delikatny strumień powietrza przyspiesza wysychanie kleju niezauważalnie dla Klientki.

12. Aplikatory 1,5mm - 1szt.

Aplikatory bezwłókienkowe to profesjonalny produkt stosowany do oczyszczania rzęs, usuwania nadmiaru kleju jak również precyzyjnego usuwania makijażu i tuszu. Aplikatory zakończone są nakładką ze specjalnego materiału, który utrzymuje płyny, nie wchłaniając ich, co przyczynia się do mniejszego zużycia preparatów. Aplikatory bezwłókienkowe pozwolą na oszczędność czasu i kosztów. Są wygodne w użyciu oraz przyjemne w dotyku. Specjalna struktura materiału nie pozostawia włókienek. Praca z aplikatorami jest przyjemna i wygodna. Aplikatory pozwolą na precyzyjne oczyszczenie rzęs, a w rezultacie ich dokładniejsze i trwalsze przyklejenie. W opakowaniu znajduje się 100 szt. aplikatorów

13. Lash Primer 50ml - 1szt.

Preparat PRIMER stosuje się do odtłuszczania rzęsy naturalnej przed aplikacją sztucznej rzęsy. Używając Primera zwiększana jest przyczepność pojedynczej rzęsy. Dzięki użyciu PRIMERA klej utrzymuje się nawet do 12 tygodni. Istotną zaletą PRIMERA jest niepowstawanie grudek gdy niedostatecznie oczyścimy rzęsy. Preparat jest bardzo wydajny, podczas zabiegu wystarczy zastosować jedynie niewielką ilość. PRIMER jest preparatem niezbędnym w utrzymaniu odpowiedniej czystości rzęs oraz aby maksymalnie przedłużyć trwałość sztucznych rzęs.

Reviews

Twoja opinia!

C MINI DIGITAL wapozon